18:32
אנציקלופדיה למין: מעניין וערכות נושא שנדונו לאחרונה

ההתקדמות אינה עומדת בשקט, והיא משפיעה על כל התחומים החיים שלנו, כולל סקס. משהו נחקר, משהו נפתח מפריך, מושגים חדשים ודרכים לקבל ולספק הנאה. זה "אנציקלופדיה סקס" הוא נועד לאסוף את כל מה שעסק במוחנו בשנים האחרונות.

התוכן של המאמר

1 א 2 ב 3 ב 4 גרם 5 ד 6 ג ' 7 I 8 ק 9 ל ' 10 מ ' 11 נ ' 12 O 13 פ 14 ר ' 15 ס ' 16 T 17 F 18 x 19 ידע טרי יותר

ברוך הבא!

AI

Anilingus, הוא rimming. גירוי של חור אנאלי שפתיים ולשון. אחד המיניים האקזוטיים ביותר לרגע כרגע.

אפילו עם מין אוראלי והשותף שלו הסתלק רחוק לא כולם, וכאן עליך - עוד יותר "מעוות" בפועל אוראלי!

עד כה, היחס למין זה של מין מהחברה הוא די להתלבש. פרקטיקות כאלה דורשות לא רק זהיר עמידה בהיגיינה, אך גם אמון מוחלט ושחרור מוחלט.

Rimming, אם כי לא כלול בחלק העליון של המבוקש ביותר מילות מפתח על פורנו, אבל גם כבוי. למצוא פורנו ב אשר נוכח זה סוג של עדין, לא יעבוד.

B2

נישואין פתוחים. האיחוד שבו שני השותפים עוזבים חופש חופש חינם של שותפים מיניים מחוץ לחדר השינה המשותף. למרות ה"איפוסיות " נישואים פתוחים ויחסים חופשיים, מומחים מזהירים: להיות שמח במובנים כאלה אינם אפשריים. תיקונים פתולוגיים ואת הטבעת, הבעלים ואת האגואיסטים, הדורשים תשומת לב, כגון סוג היחסים לא יביא שום דבר אחר מאשר התמוטטות העצבים.

ב 3

Vombiling. סקס שלנו האנציקלופדיה לא תהיה שלמה אם לא השפיעו לנושא זה - שרירי הדרכה הנרתיק.

מוסמך מוסמך רוצה לשתף פעולה עם אנשים עשירים של ישראל. הם חסרי עניין ונכונים. אבל זה בדרך כלל לא הצדדים החיוביים היחידים בעבודה.

נשים היו עייפות מחכות לאורגזמה והחלטנו לקחת הכל הידיים שלך (טוב, כמעט). "תרגילי קגל" - ביטוי זה אכפת מ מגזין מגזין, מבלוג לבלוג.

כבר הפך את ארנולד קגל האגדי שפותחה קבוצה של תרגילים, שנועדו לחזק את שרירי הנרתיק ולפתור בעיות בריאות (בריחת שתן וכן הלאה).

תרגילים אלה מורכבים הרפיה חלופית דחיסת שרירים אינטימיים. גופים מיוחדים משמשים גם, לדוגמה, כדורי נרתיק.

נשים נקנעות לתרגילים, שרירי הנרתיק אשר נחלש לאחר הלידה או על ידי גיל גיל, ניסויים סקרנים ורק בנות שרוצות לשפר את איכות החיים האינטימיים.

Г4

קרום הבתולה, פולני בתולה.

"כבוד כבוד", מניעת הבתולים והמושגים האחרים הקשורים לתהליך Defloration עשה הרבה רעש. ב fluff ואבק, הקים רעיונות על איך העוגה הבתולה. אם קודם לכן זה היה רופח על הסרט, אשר נשבר אחרי המין הנרתיק הראשון, אז עכשיו הכל מתקרב כי קרום הים לא יכול למהר בכלל, אבל רק למתוח.

אם אתה רוצה לארגן שערורייה בקהילה המקוונת, התחל לדון שם עם בתולה splas. יש עשרות "סופיים גינקולוגים ", מוכן להגיד לך שאתה טועה.

D5

בְּתוּלִים.

לאחרונה, עם מושג זה, הכל היה כל כך פשוט ברור - בתולה בשם אדם שמעולם לא היה בחיים יש סקס.

עכשיו נערך חשיבה פעילה - האם ניתן להתקשר ילדה בתולה אם היא מתרגלת אוראלי ומין אנאלי אבל "נרתיק" נשאר ללא רבב? עבור כזה "בתולות" הופיע מונח "בתולה טכנית".

דיונים הם גם בעיצומו - אם אוננות נחשבת מניעת תמימות? כאשר מגיע הרגע, ולאחר מכן לסבית כבר לא נחשב בתולה?

באופן כללי, אפילו מושג הבתולים התרחב באופן משמעותי.

Z6

שרשרת פנינים. https://romantik69.co.il/%d7%a0%d7%a2%d7%a8%d7%95%d7%aa-%d7%9c%d7%99%d7%95%d7%95%d7%99-%d7%91%d7%92%d7%91%d7%a2%d7%aa%d7%99%d7%99%d7%9d/

מה קריאה רעה אנציקלופדיה שונים סקס?

העובדה שאנשים שקראו הרבה על סקס מתחילים לראות שלו בכל מקום.

איך תחול עכשיו על סוג זה של קישוט, אם נאמר לך כי "שרשרת פנינה" היא שפיכה על הצוואר והחזה?

I7

סקס intramammmar.

השם לא כל כך מוכר, אבל מתאר את כולנו הנוף המפורסם של השמחה - ביצוע חיכוך בין שדיהם של השותפים. מספיק אלמנט נפוץ של רוב סרטי פורנו עם שחקניות מלאות.

סקס כזה הוא אבטחה יחסית טובה וחלק אקזוטי.

לעתים קרובות מלווה בליטס אוראלי.

K8

דַגדְגָן.

קונספט סטנדרטי עבור אנציקלופדיה סקס קונבנציונאלי.

הבעיה היא שלמרות הזמינות של מידע נשים וגברים עדיין דמיינו חלושות מה הדגדגן הוא שם למצוא אותו וכיצד לעורר אותו.

בנוסף, התברר כי בתהליך ההתרגשות הדגדגן מגביר את הגודל.

כמו כן, הציבור סוף סוף השלימה את הרעיון של העובדה שרוב הנשים זקוקות לגירוי של הדגדגן להשיג אורגזמה - ואין שום דבר רע בכך.

L9

לטקס nappet.

המצאה מפוארת עבור cunnilingus. חִיוּנִי דבר לנשים עם קליטוריס רגיש מאוד - מפית רזה עושה תנועה של שפת השותף עדין יותר.

מ יתרונות אחרים:

מבטל את המסיבה המקבלת מהמתחלות ספקות מיותרים לגבי הריח והטעם של איברי המין שלו מאפשר לצד לכאורה לא חומרי סיכה, שרובם אינם אכילים בזכות אפקט ואקום נותן יוצא דופן להרגיש

M10

אוֹנָנוּת. וודי אלן אמר שאוננות היא סקס עם מי אתה אוהב.

זה קשה לחלוק.

הרעיון של אוננות הוא זקן כמו העולם, אבל כללנו אותו אנציקלופדיה המין שלנו, trumping נתונים טריים כי בחברה החלו לשנות את היחס ללעיסה עצמי.

בפרט, זה השתנה לנקבה אוֹנָנוּת. היא תמיד כאילו היה בצללים - כולם כבר היו רגילים העובדה שהבנים יחקרו את גופם עם מעורר קנאה התלהבות. אוננות נקבה כאילו לא היתה קיימת כתופעות.

עכשיו מגזינים של נשים בלוגים מין מקודמים באופן פעיל יחס רגוע ונורמלי לביטוי זה של המיניות.

H11

נזינים, אמילי.

מומחה בתחום המין שנאספו בספרו נרחב מחקר על האופן שבו נקבעת מיניות. אֲנָטוֹמִיָה, תשוקה מינית, אורגזמה ושיטות ההישג שלו - הספר שלה "איך רוצים אישה "מכילה הרבה מידע שימושי. והאישה הזאת בבירור אמון יותר מאשר בלוגרים רבים אשר משוחררים ב "גורוס של סקס".

O12

אמצעי מניעה אוראלי.

אישור וקוק (אמצעי מניעה משולבים) לגרום לסערה של סכסוכים. מה יותר - תועלת או נזק מנסים להבין הן רופאים ונערות שהתנגשו עם ההשלכות הנוראות של היישום / כישלון מקוק.

לדעה אחת ברגע הציבור לבוא כל כך נכשל, אם כי התשוקות כאן הם מרותחים רציני.

P13

פּוֹלִין

על סקס אומרים שהם שרים ובדיחה. כמה מהם אפילו מאורס. רבים משוכנעים כי הוצאת הנוער המודרני צולע - נראה שהם יודעים מה ואיפה להוסיף, ואנחנו גם מסתכלים על חורים, אבל ידע בסיסי שלהם נֶעדָר.

הסדרה "פולין" יצאה בשנת 2019 ו ראויה מסה של ביקורות שכבות. למרות העובדה כי הדמויות הראשיות הן תלמידי בית הספר, זה יהיה מעניין "מבוגר עמוק" הצופים. מלבד טוגו, אוהבי "חומרים סודיים" יוכלו לראות את ג'יליאן אנדרסון האהוב באמפלואה החדשה.

פודקאסטים

הרצאות כי הם מאוד נוח להקשיב / לצפות. יש ב נושאים שונים, אך ליד פודקאסטים הקרובים נהנים הצלחה מיוחדת. אתה אוהב לשבת בחברה חברים נועזים יותר להקשיב כפי שהם חולקים ניסיון.

פוליאמוריה

Polamoras מסוגלים לאהוב יותר מאדם אחד בכל פעם. הנה הכל זהה עם יחסים חופשיים - חשוב להיות כנים לענות לעצמך לשאלה: "האם אני מוכן לסוג זה של יחסים, או שאני הולך על מישהו / משהו?-

P14

משחק תפקידים ממשהו יוצא דופן ואפילו perverted הפכו לחלק נורמלי של יחסי מין. לפנות אליהם כזוג, יחסים ארוכי טווח ואוהבים צעירים מאוד.

תלבושות עבור יתרונות ניתן למצוא עבור כל טעם וארנק.

C15

גמירה - אורגזמה של נשים הזרקת דיו

אם לא תוכל למצוא פורנו על בקשה "Squirt", אז לא ניסית. בֶּאֱמֶת.

התקשות סובייטיות וחוסר חוק של מידע העבירו מסקנה שגויה כי ליווי הוא משהו היום, פגום, יש צורך להשתיק על עובדה זו. עם זאת, מעטים מבינים כי שירותי ליווי בישראל אין שום קשר לזנות.

בשנים האחרונות, אורגזמה נקבה הזרקת דיו הפך לנושא האהוב של תעשיית פורנו.

אודות החלומות ונשי הגמירה והגברים שלהם.

על מנת שזה פעולה צבעוני זה לקרות, יש צורך ללחוץ בקצב עד לנקודה ב הקיר הקדמי של הנרתיק.

תחושות כואבות אפשרות, ואז לדחוף שתן, ואז אורגזמה דיו חזקה.

מין - החלפת הודעות מיניות או תמונות אינטימיות

סכנות רבות בעצמם, כמו תמונות וסרטונים תוכן חם ניתן להשתמש נגד השולח שלהם. בדרך כלל, היחס לשינויים בסקסטיניו בצד החיובי - הנערות למדו לא מפחד "Payback" אפשרי משמחה לשעבר או חולה - שלח תמונות שבהן לא ניתן להתקין למי היא שייכת כל כך מפוארת גוּף.

סקס וחודשי

נושא נוסף מסוגל לגרום לדיון חם. כמה בנות שייכות למין "ימי לוח שנה אדומים" שלילית בלעדית, כפי שהם מטרידים את הנושא של היגיינה. אחרים מפחדים זיהומים ושליליים השלכות חוק.

סקס על ימי הווסת יש מספר יתרונות:

אישה חווה תחושות בהירות יותר אורגזמה יכולה להפחית או לחסל לחלוטין וסת

הכלל החשוב ביותר לעקוב אחר זוגות, תובעני סקס "מדמם" - לפקח בזהירות היגיינה.

Swing - סקס קצר שיתוף שותפים.

ברחבי העולם כל המועדונים החדשים והנהגים החדשים עבור swingers. כמה מהם פתוחים לכולם - בגלל זה יש הצדדים ניתן למצוא לא swingers, זוגות סקרנים. קהילות אחרות בזהירות לבדוק "מגויסים" ולבוא שם לא כל כך קל.

הסרט "פלאש"

תיירות סקס

נסיעות, סקס שבו מתחיל ממש על הלוח משמרת תרמית (וללכת את כל העירום), בתי מלון ומין ושמנות חיים אחרות.

בשנה שעברה, האינטרנט טס את המחשבה כי כמה בתולה בת 16 זכתה בכרטיס ל"אי-סקס ". בנות בכושר, ים, אלכוהול, יאכטות, כל זה, זה, אי, מבודד, אי, קריביים יָם.

קינאה הבחור לכל קהילת האינטרנט, זה הכרחי לְהֶאֱמִין.

T16

Teabagging (T-Bagging) - מתורגם מאנגלית כמו "חבילת תה". פירושו מוכר לכל ענייני אוראלי, אבל תשומת הלב משולמת כאן לא כל כך הרבה פין, כמה שק האשכים. לעתים קרובות זה טכניקה זו ניתן לראות בביצוע שחקנית פורנו.

F17

פיסטינג - חדירה של האגרוף בנרתיק או פִּי הַטַבַּעַת.

דורש הכנה רצינית הרפיה מלאה.

פורנו ז 'אנר עבור עוד נטור מודגש.

Femdom - שליטה נקבה. תרגול bdsm, עם איזו אישה היא המפלגה הדומיננטית. אצבעות - גירוי של איברי המין או פי הטבעת בעזרת אצבעות. טוב במיוחד עבור preludes או במצב שבו אדם כבר הגיע לאורגזמה ועזרת גירוי הדגדגן רוצה לעזור לשותף קבל פריקה. זרוקים - פסיכו-אירוטי, השגה על ידי מכות. מחשבים ניידים שונים, ערימות, פלוגרים ו מכשירים אחרים. פרותריזם - קבלת שביעות רצון מינית עם חיכוך על הגוף של אדם אחר.

X18

הנטאי - אנימה למבוגרים. קריקטורות באיזה בנות גדולות הן לא רק עיניים.

עדיין קצת ידע טרי 19

הפלטפורמה המפורסמת והפופולרית ביותר של TED מציעה לך הרצאות מרמקולים מנוסים מתחומים שונים. וידאו בממוצע האחרון 15-20 דקות - במהלך תקופה זו, הדובר מגלה את זה או את הנושא הזה. באותו הסט של משאבים מוזיקלי כרגע יש בחירות מיוחדות של מוזיקה לסקס. הם מובילים בהם את השירים בסוף השבוע. אז אם אתה מתכנן תאריך רומנטי, אבל המחצית השנייה שלך נמשכת לך ללכת לקונצרט של האמן הזה, לא לסרב. אם לשפוט לפי הפופולריות של השירים Weeked, הקונצרט ישרת אותך עם הקדמה טובה.

ויקטוריה פומין

מוּמחֶה

דוקטור סקסולוג של הקטגוריה הגבוהה ביותר, פסיכיאטר, פסיכותרפיסטית. אני עובד עבור סקסולוג במשך יותר מ -10 שנים. לעזור לזוגות לפתור בעיות בחיי המין.

כדי לגוון חיים אינטימיים, אין צורך לחשוף את האנציקלופדיה סקס ענק ולהיות גורו אמיתי בעניין זה. די תשוקה ופנטזיה קטנה. אם המין שלך הפך משעמם, שגרתי ומגוון, הגיע הזמן לעשות קצת "אגרוף". התחל עם קופה - נסה חדש, ניסוי. צור אווירה מתאימה. לעשות כל עיסוי, כולל אינטימי. למד להתמודד עם צעצועי מין. לקנות חומרי סיכה עם השפעות שונות. נסה פרקטיקות חדשות, חודר וטכניקות מין אוראלי. לעשות אהבה מחוץ לחדר השינה ואפילו בבית. תהנה!

Просмотров: 85 | Добавил: antionettebji3 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar