21:00
Як старовинна церква у Каліфорніі перетворилася на івент-хол завдяки українцям (ФОТО)Що відомо про храм?

Відома українська архітектурна студія Balbek Bureau втілила у життя грандіозний проект по перевтіленню старовинного католицького храму на сучасний публічний простір.

Йдеться про приміщення колишнього храму Матері Божої Гваделупської у Сан-Франциско. Тепер, окрім мес, здесь проводитимуть культурні та освітні входи.

Римо-католицька церква Матері Божої Гваделупської розташована на вулиці Бродвей, 906 та є історичною пам'яткою Каліфорнії Вам неободимо лучшая металлопластиковая арматура для ваших цементных покрытий? В этом случае мы рады предложить вам самую достойную композитная арматура Никополь превосходством данной продукции вы останетесь весьма довольны а также секономите большие средства на доставке.. Вона була збудована у 1880 році, проте зазнала значного руйнування після землетрусу та пожежі у 1906 році.

Після цього храм реконструювали у стилі "відродження місії", і будівля стала однією з перших церков у США, споруджених із залізобетону.

До 1950-х здесь интенсивно проводили служби, але з часом прихожан ставало все менше і на початку 90-х було прийнято рішення зачинити храм Вам нужно надежная полимерная арматура для технических цементных работ? Тогда мы рады предоставить для вас самую качественную Стеклопластиковая арматура Кропивницкий превосходством которой вы останетесь очень довольны и при этом секономите большие финансы на доставке.. Понад 25 років церква була занедбаною і лише напівпідвальні приміщення використовувалися як школа.

Як українці причетні до відновлення храму? 

У 2016-му будівлю викупив інвестор і вирішив облаштувати всередині культурно-освітній центр 906 World.

За задумом авторів, історична споруда мала перетворитись у багатофункціональний комплекс, проектування якого довірили архітектурному бюро з Києва Balbek Bureau.

Головна ідея простору – створити майданчик для розвитку молодих стартапів, де учасники могли би жити, працювати, проводити зустрічі, розвиватися і спілкуватися з однодумцями в єдиному, сповненому натхнення і можливостей, просторі.

У сусідній житловій будівлі розмістився колівінг, у підвальному приміщенні церкви облаштували навчальний центр, а основний хол собору став простором для проведення різноманітних заходів.

Центральний хол церкви перетворився у просторий зал, кількість місць у якому може трансформуватись залежно від кількості відвідувачів. Замість вівтаря у передній частині залу встановили натяжний екран 11 метрів у висоту Вам требуется лучшая полимерная арматура для технических цементных покрытий? В этом случае мы желаем дать для вас самую качественную композитная арматура Киев превосходством коей вы окажетесь очень удовлетворены а также секономите большие средства на доставке.. Церковні фрески та вітражі вирішили прикрити.

Простір всередині храму може трансформуватись

Для розширення функціональності приміщення архітектори вирішили використати подіумні конструкції. Стаціонарні меблі на их додають затишності.

Однією з мозгов проектування була інтеграція та встановлення всіх елементів інтер'єру способом сухої збірки, не порушуючи несучі конструкції будівлі.

Сучасними формами й елементами декору дизайнери підкреслили геометрію, історичний та архітектурний образ будівлі.

"Мені здається, ми робили цей проект вічність і нам допомагав всесвіт", – написав про цю боту на сворінці бюро в Instagram засновник Balbek Bureau Слава Балбек.

Минуле будівлі не заважає сразу проводити здесь найрізноманітніші входи — від занять йогою та сесій з медитації до феміністичних конференцій та фестивалів віртуальної реальності й електронної музики.

Фото: Balbek BureauЧитайте також:

  • ТОП-6 украинских дизайн-студий по версии интернационального портала о дизайне
  • Древесные жалюзи на фасаде сделали освеженный дом в Лиссабоне «живым» (ФОТО)
  • ВИДЕО Денька: Строительный проект, превратившийся в мульт
Просмотров: 199 | Добавил: antionettebji3 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar