12:21
ליווי נשי

# הבנת עבודת מין

על מנת לברר אם עיסוק מסוים אינו בטוח או שיש בו תנאי עבודה בלתי הוגנים יש צורך לעיתים לבקר במקומות עבודה מסוג זה. מלוות נשים הן פרוצות הפועלות בחדרים פרטיים וכל אחת מכירה את שגרת עבודתה כמו שום מקצוע אחר.

טקסט זה נכתב באופן אוטומטי על ידי בוט.

ניהול יומן נמצא במקום גבוה ברשימת החוכמה מנקודת מבט פמיניסטית כלשהי, ועובדי מין וליווי היו ממוקדים במיוחד. מעת לעת, דיווח עשה מדי פעם נקודה לפרסם מידע מאוד אישי של הליווי ולהעביר סיפורי זוועות חסרי הגיון ומזויפים שהכינו צורך בכל ראיה כדי להמציא סיפור על יומו הנורא של הליווי בעבודה. israel-lady.co.il|https://israel-lady.co.il/ שירותי ליווי בירושלים

האם אתה מחפש לוויה או חוויה חושנית?

הסוכנות Jasmine היא סוכנות ליווי נשים במלבורן. אנו מספקים שירות ליווי ברמה גבוהה קייטרינג לגברים ולנשים. למגוון המלווים שלנו יש מערכי כישורים שונים, סגנונות שונים...

אנו מחויבים לפרטיות ולסודיות שלך הצוות שלנו זמין 24 שעות 7 ימים בשבוע

ציפיות שונות של לקוחות גברים מטופלות בין אם הם מחפשים חברות, שכירת סוכנויות ליווי בהתאמה אישית כמו שלנו או חוויה מינית מרגשת יותר חושנית עם המלווים שנבחרו במיוחד. עשינו מחקר מקיף בתחום זה בנוסף לקבל משוב מלקוחות על מה שהם רוצים כדי ליצור קשרים איתך כלקוח שלנו.

מלווה אישה, המכונה גם קורטיזנית עשויה לספק שירותים מיניים כגון נשיקות וחיבוקים או לספק שירותים אינטימיים שאינם מיניים כגון שיחה לאורך כל הזמן שהם מבלים עם הלקוח שלהם. המונח "ליווי" מתייחס לאדם שמקבל תשלום כדי ללוות אדם אחר - לרוב אישה, אך לעיתים גבר - לאירועים שונים מחוץ לה או לביתו.

הניסיון בעבודה בתעשייה יכול להשתנות מאוד בין חברה ללקוח. נשים בפריסה ארצית המהווה 92% מסך הרווחים בליווי, מדווחות על מרוויחות סכום ממוצע של $1,337 ליום.

Просмотров: 20 | Добавил: antionettebji3 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar