20:24
שטויות נאיביות על ויברטורים: מה מיתוסים לא מאמינים

ויברטורים הם בהחלט אחד צעצועי המין הפופולריים ביותר. לפי מחקר סטטיסטי שנערך לאחרונה באוניברסיטת אינדיאנה (ארה"ב), 53% מהנשים האמריקאיות השתמשו בהם לפחות פעם אחת. עם זאת, לפעמים השימוש בוויברטורים מונע מיתוסים שונים אשר debunk אשר היום נדון. אז, הנה הדעות הקדומות הנפוצות ביותר ויברטורים שממנו יש לנו הרבה זמן להיפטר.

התוכן של המאמר

1 "דילדו - רק עבור נשים בודדות ומצעים " 2 "אם אישה זקוקה לוויברטורים אורגזמה, משהו לא בסדר איתה " 3 "אם נשים צריכות דילדו, אז השותפים שלהם הם פשוט שטויות, והם לא מסוגלים להביא אותם שיאו " 4 "אם אישה אוהבת לעסוק סקס עם ויברטור, אז היא לא צריכה גבר " 5 "ויברטורים הם ממכרים" 6 "באמצעות ויברטור, אישה לא יוכלו ליהנות מין רגיל עם בן זוג " 7 "ויברטורים מובילים לירידה רגישות של איברי איברי קהות " 8 "ויברטורים גורמים לזיהומים דרכי שתן "

"Falloamitators - רק עבור נשים בודדות ומצעים "אני

דעות קדומות מטופשות שאין לה סיבה שהיא. על פי הסקר שצוין, נשים נשואות משמשים לעתים קרובות יותר על ידי ויברטורים (50%), מאשר בודד (29%).

"אם אישה זקוקה לוויברטורים אורגזמה, משהו לא בסדר עם שלה "2

למעשה, כמה נשים צריך גירוי אינטנסיבי יותר ממה שאתה יכול לקבל עם קצות אצבעות או שפה שלך. על פי הסטטיסטיקה, נשים המשתמשות בויברטור היא הרבה יותר קל לקבל אורגזמה במהלך מין שותף. דוח 1999, שפורסם בכתב העת של האגודה הרפואית האמריקאית, מדגים גם נתונים מבדרים.

25% מהנשים לחוות קשיים עם אורגזמה, ובעיקרון לא ניתן להשיג במהלך כהונתם הרגילה.

רוסיה שאינם פנסים וחוסר מידע הולידו את המסקנה הלא מדויקת כי הליווי הוא משהו, הבסיס, כך, יש להעביר עובדה כזו. רק כמה יחידות יש מידע כי שירות ליווי בישראל אין כללי לגמרי עם זנות.

למרבה המזל, סקסולוגים מפתחים תוכניות מיוחדות המאפשרות לנשים ללמוד את אמנות השגת השיא. נחשו אילו רכיבים של תוכניות כאלה נמצאים כמעט בכל מקום? זהו השימוש של ויברטור.

"אם נשים צריכות דילדו, אז השותפים שלהם הם פשוט שטויות, והם לא מסוגלים להביא אותם שיאו »3

זה לא תמיד כך. נשים נורמלי לחלוטין לא יכול בדוק אורגזמה ללא גירוי אינטנסיבי, אשר ויברטורים מספקים. ו הנה השליטה של ​​מאהב עשוי להיות מופקד באופן שרירותי; ובכל מקרה ילדה תחווה קשיים. נשים אחרות יכולות להגיע לאורגזמה, עם זאת, רק בתנאי של משך זמן רב יותר של יחסי מין - וזה, שוב, ללא קשר לשליטה של ​​המאהב.

פרמטר חייב לדון בגלוי דברים אלה מרגשים אותם, ו לבלות זמן כדי ללמד אחד את השני גירוי באיכות גבוהה, סיפוק צרכים בודדים.

זה גם שווה לזכור: ליהנות אורגזמה, שלושה רבעים של נשים צריך גירוי ישיר של הדגדגן שנעשו על ידי אצבעות, הדגדגן, שפתיים, ויברטור או כל דבר אחר שיכול לשפר את ההתרגשות.

"אם אישה אוהבת לעסוק קיום יחסי מין עם ויברטור, אז היא לא צריכה גבר "4

בהחלט, זה לא כך. ויברטורים יכולים לספק רק דבר אחד - גירוי אינטנסיבי. הם לא יכול לחבק, לנשק, לדבר מחמאות; אין להם משכרים ריח של שותף גורם לתשוקה מינית. כל מה שהם עושים זה אינטנסיבי לעורר איברי המין הנשיים. נְקוּדָה.

"ויברטור הוא משהו לא טבעי"

ויברטור הוא בדיוק נורמלי כמו כל דבר אחר כדי לשפר את המין יצירת הגדרה ארוטית. אנשים משמשים עבור בושם זה, מוסיקה, נרות, תחתונים יפה.

"ויברטורים הם ממכרים" 5

בין אם מתקינים או נגרים תלויים בכלי חשמל? לא, מכשירים מיוחדים פשוט לעשות עבודה מהר יותר. נשים רבות באמת אוהבות לרצות את עצמן בעזרת ויברטור; עם זאת, זוהי רק העדפה, לא תלות.

חשוב כאן כדי להבין שכל התמכרות כוללת עלייה במינון הסוכן; אז, בסופו של דבר, "תלוי" אישה לא צריך לעשות בלי גירוי של ויברטור לארוחת בוקר, צהריים וערב. בפועל, זה צעצוע מין משמש אם תרצה; לפעמים - פעם בשנה, לפעמים - כמה פעמים בשבוע.

"באמצעות ויברטור, אישה לא יוכלו ליהנות מין רגיל עם בן זוג "6

למעשה, דילדו רק מאיץ את התהליך; עם זאת, עצמה היכולת להשיג הנאה לא יכול להילקח מן הגוף. לדוגמה, אדם לא מהסס ללכת אם כוננים לעבודה ברכב. גוּף ממשיך להגיב לגירוי ארוטי לא משנה היכן היא זה בא: להיות אצבעות, לשון, הפין או ויברטור. נערות ליווי במרכז

"ויברטורים מובילים לירידה רגישות של איברי איברי קהות »7

כן, לפעמים זה קורה; עם זאת, זה נדיר ביותר. ב סקר שנערך על ידי אוניברסיטת אינדיאנה, 11% מהלקוח ויברטורים דיווחו על מספר איברי המין במהלך השימוש של ויברטור (מקרה חד פעמי כי הוא כבר לא חוזר על עצמו). 3% מהנערות הנסקרות דיווחו כי הזמן חווה של זמן. אם זה קורה, sexologists מומלץ להחליש גירוי ויברטור, ולהפוך אותם פחות תנועות אינטנסיביות.

"ויברטורים גורמים לזיהומים דרכי השתן "8

למעשה, זיהומים נגרמים על ידי חיידקים של דרכי העיכול, אשר מתברר להיות על פני השטח של הגוף במהלך dececation. אם ויברטור או נושא אחר בא במגע עם החיידקים האלה, ולאחר מכן חששות הנרתיק, חיידקים יכולים להזיז את השופכה ולגרום דלקת.

שירות ליווי בישראל משולם היטב. שוב ושוב, לקוחות - בנים משגשגים, אלה המבקשים להביט בחגיגה, לקחת ידית עם בחורה יפה. הרווח הזה מספיק כדי לכסות את עצמם לגמרי.

לכן כי בעת שימוש בוויברטור, כמו במהלך יחסי מין עם שותף, חשוב לדבוק בכללים של היגיינה אישית ובזמן לחטא את צעצוע המין.

ויקטוריה פומין

מוּמחֶה

דוקטור סקסולוג של הקטגוריה הגבוהה ביותר, פסיכיאטר, פסיכותרפיסטית. אני עובד עבור סקסולוג במשך יותר מ -10 שנים. לעזור לזוגות לפתור בעיות בחיי המין.

סביב הצעצועים למבוגרים הוא המסה של מיתוסים וספקולציות. לרוב זה נוגע לוויברטורים. כמה סיפורים נאיביים איתם מחוברים! עם זאת, אתה לא צריך להאמין כל מה שהם אומרים ולכתוב איפשהו. צעצועים מבוגרים מודרניים - עבודה אמיתית של אמנות. הם משמשים מיליוני נשים ברחבי העולם, אשר משוכנעים בדוגמה שלהם: כל מיתוסים ודעות קדומות לגבי ויברטורים - בראד מוחלט. לכן, אל תפחד להיות אחת הנשים שנהנות משתמשת באביזרים למבוגרים. הם מתאימים לאוננות ולמין עם שותף. תהנה!

Просмотров: 47 | Добавил: antionettebji3 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar