18:32
סקס לפני השינה או מוט עדין

חיים אינטימיים היא סדרה של הצלחה וכישלונות. בשביל מישהו חייב להיות סוער ורווי, ועל אחרים - רגוע ונמדד. כמוני כל האנשים, סקס לכולם הוא תהליך ייחודי מלא רגשות מרגשים. רוב האנשים מאמינים כי האינטימיות חייבת להתרחש רק כאשר שני השותפים מלאים כוח והם מוכנים לנצל. עם זאת, כבר זה כבר זמן רב הוכיח כי סקס לפני השינה - זה לא רק נחמד, אבל גם מאוד שימושי. למה נתרן מביא כל כך הרבה שמחה מול עצמו זה ברור. עם זאת, הגורמים של תועלת עבור כמה להישאר מסתורין.

התוכן של המאמר

1 פסיכולוגיה רזה 2 צד מעשי של בעיה אינטימית 3 אני רוצה סקס - לא רפלקס 4 גישה מרחוק 5 כללים עיקריים לילה Utykh

למה אנשים הולכים להירדם קצת זמן וללכת לפעולות פעילות? איזה טמון מיוחד באורגזמה, קיבל חצי סיוע? וכיצד לרמוז את המחצית השנייה שאתה לירות לדחות תצוגה של חלומות ולמציא דברים מעניינים יותר? תשובות לכל השאלות האלה תמצאו במאמרנו.

פסיכולוגיה דקה א

הזמן מול החנם עצמו הוא עצלן ביותר ואדישות תנאי לאדם. ככלל, ברגעים כאלה, אנשים לא נוטים משהו לנתח או להתמכר בהשתקפויות עמוקות. כל זה זז כזה אדם - הרצון להגיע למיטה חמה כדי להגיע למיטה חמה ולצלול מתחת שמיכה. עם זאת, זה רגעים אלה שניתן להשקיע על יותר מרגש כיבוש.

הקרבה במועד מאוחר יותר יש השפעה חיובית על הגוף איש. הטוב ביותר - מקבל אורגזמה. הרפיה נעימה באופן מיידי מכסה את כל הגוף, ההרגשה של אופוריה מופיעה, ואחרי הקרובים רָטוּעַ. במצב זה, חלום מגיע מהר יותר, זה הופך להיות יותר רגוע ושלווה. אם אתה ישן עם נרדמת ויש לי Near שותף קבוע, אז נסה להשתמש בו בתור גלולות השינה שלך. תוצאה של לך זה יהיה נעים להפתיע ולתת מזון עבור השתקפות.

עוד רגע חיובי של ניסוי כזה - שיפור היחסים. לפני השינה, אנשים פגיעים יותר ופתוחים. הם עשויים יותר באמת מגיבים על ביטויים רבים של תשומת לב וטיפול. בדיוק אותו הדבר המצב מוקדם בבוקר. המוח אינו מסוגל עוד לחשוב על שרשראות מורכבות תגובות ועופרת, כך בוחר את האפשרות הקלה ביותר - צריך להיות אינסטינקטים. כל זה נותן תשובה לשאלה למה סקס לפני השינה הוא כל כך שימושי - הוא עושה רבים בריתות אהבה, ערבות יציבות במשך שנים רבות.

צד מעשי של שאלה אינטימית 2

להבין את הסיבות הראשוניות מערכת יחסים חיובית כזו מדע למין הערב הוא שימושי לא רק למי להמשיך מטרות גבוהות. לפני השמטת הראש שלך על הכרית לצלול לתוך מדינת הדרמה, אדם מבוגר מומלץ לבלות קצת זמן ולבלות את זה עם השותף שלו. זה ברגעים האלה כי סקס יביא יותר סיפוק ונראה בלתי נשכח. ועל תגובה כזו יש גם סיבות: https://romantik69.co.il/%d7%a0%d7%a2%d7%a8%d7%95%d7%aa-%d7%9c%d7%99%d7%95%d7%95%d7%99-%d7%91%d7%90%d7%a9%d7%93%d7%95%d7%93/

מאז שני השותפים בשלב זה יכול להיות עייף או מנומנם, הם לא "להמציא אופניים" ולנופש חזק מדי ותנוחות לא נוחות. הרפיה מלאה ונוחות - הנה המוטו קרבה זו. במקרה זה, מתברר למה רבים זוכרים אלה הערב fluffs מתחת לשמיכה - הם נוח מאוד ולאפשר להתרכז ברגשותיהם. השותפים פתוחים זה לזה, אין להם מחשבות מיותרות המונעות הופעתה ופיתוח ההתרגשות. וזה לא אומר שום סיבות לכישלונות והפרעות. גברים רבים חוגגים, כי האורגזמה לפני המיטה מביאה להם הרבה יותר סיפוק מאשר אחר זְמַן. למרות העובדה כי סקס הוא תהליך נעים, יש רגעים שבהם הם לא רוצים לעשות בכלל. ואם זוג קורבן זוג עשרות דקות כדי לשלם אחד עבור השני, הם מרגישים שמחה מ מבוצע מקרה. זה יכול להיות לעומת רגעים כאשר אדם מסדר מחדש עצלות או אי-רצון שלך ומבצעת עבודה קשה. הקרבה היא לא כל כך קשה כיבוש, אבל לפעמים אני רוצה לראות. אז סקס לפני השינה - זה סוג של סמן כמה אתם מעריכים את החצי השני ולכבד אותו או התשוקה שלה.

אתה צריך overpower את עצמך פעם אחת ולהסכים על אינטימי לפני הולך לישון, כמו עם הזמן הוא הופך חובה פּוּלחָן. אתה תרגיש את הצורך בפריקה זו, כי רק כך אתה יכול להירדם באמת מתוק ולא לחוות כל אי נוחות ועייפות.

אני רוצה סקס - לא ורפלקס 3

הסיבה לכישלון של המין הערב עשוי להיות המגוון ביותר. הוא האמין כי כגון רק נציגים של מין יפה הם רגישים להתנהגות קפריזית, עם זאת, החבר 'ה הם לא תמיד מוכנים לספק כלי משלהם עבור בידור משותף. נחוץ שקול את הסיבות העיקריות מדוע אנשים מוצאים שום סיבה בלבד התנודד על האהבה הבשרית, ומובנים מופרזים במיטה.

עייפות חזקה.

אסקרטים מאומנים רוצים לשתף פעולה עם ישראל עשירים. הם תמיד נדיבים ומנומסים. אבל זה כבר לא רק הצדדים שימושיים בעבודה.

כאשר העיניים נסגרות נגד הרצון ואין כוח פשוט ללכת ולנקות את השיניים, זה די הגיוני לא לחוות כל ערך. אם מדינה כזו ממשיכה במשך זמן רב ללא סיבות גלויות, עליך ליצור קשר עם מומחה. אם הגורם עייפות הוא היעדר שינה רגילה, עבודה קשה ומתח קבוע, מומלץ פשוט לקחת כמה סופי שבוע לשים את עצמך בסדר. צמצום ליבידו. משיכה מינית היא אחד התנאים העיקריים לשביעות רצונם המלאה. אם שותפים Trite לא יכול לחוות את ההתרגשות הרצוי ותמונות בהירות בראש הטבע הארוטי, זה שווה בזהירות לומד את אורח החיים שלהם. לעתים קרובות, הרגלים מזיקים, מזון שגוי, חוסר פעילות גופנית או צריכת סמים, יש השפעה שלילית על ליבידו. חוסר רגשות עבור שותף. כפי שהוא לא עצוב, אבל לעתים קרובות הסיבה לדאגה היא בדיוק דוהה אהבה. אחרי הכל, בלי שום קשר לאדם קרוב, קשה לכפות את עצמך לשכב איתו במיטה. גם אם אתה מכריח את עצמך, זה לא יוביל שום דבר טוב. מומלץ לחשוב טוב ולדון בנושא זה עם שותף. אולי הבעיה נפתרת ורק שני מאמץ נדרשת. חסר טמפרטורות מיניות. כאשר אחד בתוך זוג הוא נבדל על ידי frewentress של רגשות, והשני הוא רומנטי עדין, זה נדיר למצוא רגע אידיאלי לאחדות. אותה בעיה נצפתה באלה שיש להם מצבי שינה שונים. קרשים וינשופים יכולים לעתים רחוקות למצוא פשרה בעניין כזה. סקס לפני השינה הופך כמעט בלתי אפשרי, רק אם זוג אחד לא לומד להסתגל אחר.

כל הבעיות האלה - רשימה משוערת. רבים יש אישי הסיבות לנטוש המין, אשר יש לומר בנפרד. עם זאת, אם ב הצמד שלך הוא חלק חלק, ואתה החלטת לבצע התאמות למיטה קצת שמחה, הגיע הזמן ללמוד איך לעשות את זה נכון.

גישה מרחוק 4

אנשים רבים חושבים כי שותפים הם תמיד וכולם צריכים לדבר באופן ישיר. עם זאת, ישר הוא רחוק מן הדרך הבטוחה לבנות ולשמור את היחסים. לפעמים יש צורך להראות גמישות ניכרת להשיג את התוצאה הרצויה. לדוגמה, החבר 'ה לא צריך "במצח" לטעון כי חצי שלהם לא עובר את זה או את השמלה הזאת או שזה התאושש מאוד, גם כן איך ובנות צריך לבחור מילים כאשר הם רוצים ללבוש את מלך של הנבחר שלהם. לא אומר שאתה צריך לשקר, זה אומר דבר אחד - אתה צריך להשיג שעון, לספר על התביעות שלך, בקשות או חוויות.

אם אתה רוצה לקבל חלק מינית הנאה, אתה יכול להתחיל שיחה מרחוק. התקן רומנטי מאוחר ארוחת ערב, להכין את הנפש התאומה לעובדה כי הערב הקרוב לא יהיה רגיל ומעניין. אתה יכול לבשל או להזמין את הכלים האהובים עליך, קרוב לבית, ללבוש משהו מפתה. הצג כמה אתה קשוב ואכפתיות, ואז אתה לא צריך לשמוע את הסירוב.

אין צורך לקוות כי השותף העייף והשינה יהיה מיד לקפוץ משמחה וגרור אותך למיטה. ההתרגשות יכולה להיות הדרגתית, מתהליך זה יהיה רק ​​יותר מהנה. עייפות Easy הסיר את חדר האמבטיה החם עם קצף אתה יכול לקחת יחד. זה טוב אחד הדרך להכין את עצמך למין, להיפטר מתח בסוף יום קשה ואת המנגינה מבחינה מוסרית לסמיכות. לעשות את זה קסם הערב ולקבל גישה לחזרה חוזרת.

אל תכעס אם המחצית השנייה סירבה, בהתייחסות עבור עייפות חזקה. בסופו של דבר, לכל אדם יש רגעים כאלה, כשאני לא רוצה שום דבר, רק נופלים פנים בכרית ושינה. עיין בס ' הבנה ולא לנסות לשים לחץ על רחמים או להראות אי שביעות רצון - אז אתה אני לעולם לא אקבל סקס לפני השינה.

הכללים העיקריים של השמחה הלילה 5

אוהבי חסרי ניסיון רבים מאפשרים שגיאות רבות על ידי קבלת הסכמה לסמיכות לפני היציאה לישון. זה יכול להיות די מוסבר - שמחה מתגובה חיובית, עובד ההתלהבות עם התרגשות ותשוקה נסה הכל ומיד. עם זאת, יש רגעים שיש להימנע בכל במקרה שאתה רוצה לשמור על יחס טוב של אהוב שלך.

הימנע ניסויים מורכבים. כמוני נאמר קודם, אנשים עייפים לא היו משתוקקים להיכנס לתנוחה קיצונית, לראות את הרגליים עם קשר או לשבת על החוט, תוך שמיעה שאלה נאיבית - אתה אוהב? זה בדרך כלל נדיר שאוהב, אז בצע את פשוט כלל - ניצחונות קלאסיים. זה פשוט, מובן ולא אומר Pirouetov אקרובטי. לא למתוח את התהליך. אם אתה לא מתברר להגיע לשיא, אז עדיף לדחות את הכל בבוקר. או הבא יְוֹם. לא כולם רוצים לשחק את התפקיד של צעצועי מין, אשר משמש באופן פעיל ללא כל תוצאה. אינטימי לפני השינה - זהו אירוע מהיר מאוד. זה חייב להיות מבוסס על התרגשות ותשוקה. טוב יותר לזה מבשלים מראש על ידי הצגת סרטים מרגיעים או רק לבלות זמן יַחַד. אחרת, אתה מסכן פועל על אי-ציון מאוד נוף וביטויים של שותף. אל תהיה אגואיסטים. אם אתה מגיע במהירות אורגזמה, אז זה לא אומר שזה נגמר.

לישראל אין דעות קדומות אם המילה תבוא לעבודה בסוכנות ליווי. גברים מקומיים בעלי סטנדרטים רוחניים גבוהים. כולם מבינים לחלוטין כי ליסר פשוט מלווה את הלקוח באירוע, מספק שיחה וליווי אישה בכיתה VIP נחשב סימן של המצב.

לבלות את הזמן I לשים לב לאדם האהוב שלך, כך שהוא יכול גם להירגע. אם אתה תוכלו להתעלם כלל זה, ולאחר מכן בתוך זמן קצר אתה יכול לשנות את הסטטוס עם "עסוק" על "חיפוש פעיל". הצג כבוד. לאחר הדדית שביעות רצון תודה לנשמה בן זוג: נשיקה, חיבוק, תגיד לי כמה מילים. רגשות חיוביים לפני השינה מסייע לך לחזק את החיבור שלך למד עוד להבין אחד את השני.

נקודה חשובה נוספת - לעולם אל תנסה לחלץ אינטימי, אם אתה יודע כמה קשה השותף שלך עייף. זה ייראה לא מכבדת כלפי אותו ותראה כמה לא אכפת לך את הצרכים של אחרים. רק בזוגות הטמפרטורות של הסרט יכולות מספר פעמים יום לעשות אהבה ולא להתעייף. בעולם האמיתי יש לך או הלוויין יכול להיות בעיות, מתח וגורמים אחרים, כמה תרומה תשוקה מינית.

אי אפשר לתכנן את חייך. כמה רגעים שאתה יכול לחזות על אחרים רק לנחש. אם אתה חולם יחסים עמיד, אהבה חזקה והבנה הדדית מלאה, ואז לנסות כמה תשומת לב יכול להיות משולם אחד הנבחר שלך או בחירות. קָבוּעַ למהר וחבורה שלמה של חובות כדי לקחת את השעות היקרות שניתן להחזיק יחד יחד. מִין לפני השינה כמעט הכרה לאיזה מעטים. במיוחד, כאשר החוויה של אהבתם כבר יש יותר מ -10 שנים, ואתה כבר זמן רב לא כל כך צעיר ופעיל בחדר השינה. להקריב את שעת השינה על הנאה במיטה יחד עם אדם יקר, זה די מעשה סביר להביא רק תוצאות חיוביות. במיוחד בהתחשב בעובדה שהוא נותן לא רק אלים אורגזמות, אלא גם לתרום לחיזוק היחסים. ולמען זאת, זה לא חבל לשכב לישון מאוחר יותר.

ויקטוריה פומין

מוּמחֶה

דוקטור סקסולוג של הקטגוריה הגבוהה ביותר, פסיכיאטר, פסיכותרפיסטית. אני עובד עבור סקסולוג במשך יותר מ -10 שנים. לעזור לזוגות לפתור בעיות בחיי המין.

זוגות רבים עוסקים באופן מסורתי במין לפני השינה. איך לחגוג sexologists, זה הזמן הטוב ביותר עבור אהבה אהבה. כל הדברים נעשים סביב הבית, ילדים כבר ישנים (אם הם), ואוהבים יכולים לתת זמן זה לזה. האם אפשר לבוא עם האפשרות הטובה ביותר של העבר, מאשר אהבה שמחה? בְּקוֹשִׁי! אתה יכול לתת סקס הרבה זמן כפי שהוא רוצה. אל תשכח מראש ליטוף - הקדמה היא מאוד חשובה. ואתה לא צריך למהר בכל מקום! לא חושב שמחר אתה צריך לקום מוקדם או אחר האחרון distline האחרון. ליהנות בכל דקה בילה לבד עם אהוב שלך!

Просмотров: 218 | Добавил: antionettebji3 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar